VIDĚNÍ AURY

12. října 2010 v 11:40 | katrin

Stoupla jsem si před osvětlené zrdcadlo. Dala jsem k němu blízko hlavu a dívala se sobě do očí. Nejdřív do jednoho, pak do druhého - do zorniček a pak do obou naráz. Nakonec jsem se soustředila na tři body - bod mezi očima a obě zorničky. Kladla jsem si otázku, kdo doopravdy jsem a byla jsem připravená vidět cokoli. Snažila jsem se překonat strach z toho, že uvidim něco zlého a taky z toho, že uvidim něco neobvyklého a pak nebudu vědět, jestli jsem normální nebo ne.
Po chvíli se mi začal obličej hýbat ze strany na stranu a různě se kroutit (formovat do jiných tvarů). Snažila jsem se rozumem neinterpretovat to, co se děje. Jenom pozorovat. Pak jsem se od zrdcadla postupně oddalovala, až jsem stála asi metr od něho. Viděla jsem se zdálky rozmazaná a už se přestaly tvary hýbat. V jednom okamžiku mi všechno zežloutlo. Jako kdybych se dívala přes žlutý závoj. Zachvilku to zmizelo a viděla jsem svojí auru. Už jsem mohla normálně mrkat a i si prohlížet detaily. Uprostřed hlavy nahoře jsem měla auru bílou (asi něco jako svatozář, nemalovali se asi pro nic za nic). Okolo hlavy jsem měla auru světle modrou a na těle zelenou. Ta aura byla nejdřív asi 10 cm okolo těla, pak se trochu rozšířila. Viděla jsem to celé zřetelně a bylo to krásné.

_______________________________________________________________________________

5.3.10 doplňuji:
Vzpomněla jsem si na tento zážitek při čtení o čakrách těla. Každá čakra má svoji barvu a věřte nebo ne, viděla jsem ty barvy naprosto správně! To by asi byla velká náhoda abych se takhle strefila:) Dobrý článek i s obrázkem barev o tom najdete zde. Podotýkám, že v době, kdy jsem tu auru viděla, jsem o čakrách téměř nic nevěděla (jenom, že existují) a nevěděla jsem ani, jaké barvy můžu vidět. Kromě 3. oka jsem to viděla naprosto správně a barvy byly dobré - můžete mít buď třeba zelenou v dobrém odstínu (hezká světlá jasná) a nebo ve špatném odstínu (tmavá, zakalená). Ale je divný, proč jsem neviděla auru 3. oka když jsem se právě třetím okem dívala:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nicholas nicholas | Web | 16. dubna 2011 v 11:35 | Reagovat

na ikonách (obrázcích svatých) je nakreslená taky aura, jen je znázorněná kolem hlavy, což je škoda.
na ježíšovi je taky mnohdy nakreslená zář kolem srdce, tedy ze srdeční (tuším ze 4.) čakry. tato čakra způsobuje lásku ke všem a všemu. a on ji měl.

2 Katrin Katrin | Web | 16. dubna 2011 v 16:54 | Reagovat

[1]: Ta svatozář nad hlavou fakt je, sice to je trošičku jiné (jakoby sloup světla směrem nahoru), ale je to bílé světlo a takhle bílé je asi jenom kolem hlavy.

Na těch ježíšových obrazech dle mě spíš myslí to světlo v srdci - každý ho tam opravdu má, ale nejde vidět a není to aura (to jsem četla tady http://karolinaloskotova.blog.cz/1002/2-navod-na-lidskou-bytost-autor-to-mas-marny-doporucuji)

Co se týče tý aury, tak jí trochu vidim i u druhých lidí zrovna dneska jsem to zkoušela takže píšeš k tématu co zrovna zkoušim:) Ale divný je, že mi nejde jí vidět u zvířat. Jenom u lidí.

3 nicholas nicholas | Web | 22. dubna 2011 v 15:15 | Reagovat

sloup světla směrem nahoru:
pravděpodobně je to korunní - sedmá - čakra. tu docela krásně vidím proti světlu, bohužel zatím jen v barvách šedi ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama