VĚŠTECKÝ SEN

12. října 2010 v 10:43 | katrin

Když mi bylo asi 7 - 9, tak jsem chodila skoro každý den na dvorek mezi baráky, kde žily zdivočelé kočky. Měla jsem je hodně ráda a pozorovala jsem je. Dávala jsem jim jména a znala je všechny. Pojmenovala jsem si i různé dvorky.
Jednou se mi zdál sen. Byla jsem na zahradě a přelezla jsem plot na cizí zahradu. Na plotě seděl kocour, kterého jsem nikdy předtím neviděla. Byl šedý s dlouhou srstí a takový velký. Chtěla jsem si ho pohladit, ale když jsem se k němu přiblížila, tak seskočil dolů a začal se prát s černým kocourem (kterého jsem znala). Viděla jsem je úplně zblízka (a tyto zdivočelé kočky mě k sobě nablízko nikdy nepustily). Když mě oba kocouři v boji spatřili, tak oba utekli. Pak se mi v tom snu zdálo, že tam přiletěl balón a nějaký další věci, co se normálně zdají ve snu. Sen se změnil na obyčejný (to se pozná i podle menší hloubky snu - už nevidím vše do detailů atd.)
No a druhý den jsem si sen zapsala (v té době jsem si sny zapisovala než mě to přestalo bavit, zapsala jsem si jich asi pět). Pak jsem se vypravila na zahradu, jako skoro každý den. Šla jsem se podívat na tu zahradu, o které se mi zdálo. A na plotě jsem uviděla toho kocoura. Stejného jako ve snu, na stejném místě, i já jsem byla na stejném místě jako ve snu když jsem ho uviděla. Šla jsem k němu a vše se stalo stejně jako v tom snu, akorád s tím rozdílem, že když se kocouři prali (pral se s tím samým kocourem jako v tom snu), tak kolem seděly všechny kočky jakoby v kruhu, a koukaly se na to, kdo vyhraje. Ale když jsem je vyrušila, tak utekly i ty ostatní kočky pozorující. Ale o tomto nevím, jestli se mi v tom snu taky zdálo nebo ne. Jinak to bylo 100 procentně stejné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama