ÚVOD - NWO

21. října 2010 v 18:00 | katrin

Tak jsem se rozhodla založit tu novou rubriku o NWO. Pokud nevíte, co to je, tak si to vyhledejte:) nebo si budete muset počkat na články.

Jak jsem se k tomudle tématu dostala?

No zezačátku jsem byla normální nic netušící občan (ovčan). Pak se mi ale staly určitý věci, že jsem musela změnit názor a otevřít oči, pokud se nechci vědomě obelhávat. Pokud si ale myslíte, že pokud má přijít něco nemilého pro lidstvo, tak že si chcete užívat, dokud to jde a pak v klidu zemřít, protože se s tim už stejně nic neudělá, pak tato série článků není určena pro vás.

Já zastávám názor, že i když se s tim nedá nic dělat, tak by se měl člověk alespoň pokusit a lepší je zemřít v pravdě (i když je špatná), než ve lži. Ale samozřejmě chápu lidi, kteří si myslí opak.

Čas se nám krátí a tedy si myslím, že k pádu dolaru ještě dojde, ale pak už se to vymkne z rukou a nepůjde to podle plánu. Ale to jsou moje domněnky, které se mění, stejně tak, jako se mění světové události. Každý totiž ať už vědomě nebo nevědomě ovlivňuje toto dění a tedy situace není stálá a nikdo zatím nemůže vědět, jak to dopadne. Předvídání budoucnosti moc nefunguje, zato ovlivňování přítomnosti (a tím budoucnosti) ano.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama