SVALOVÉ TESTOVÁNÍ PRAVDY

25. října 2010 v 13:46 | katrin

Tento jednoduchý a fungující test jsem našla na internetu. (zdroj)
___________________________________________________________________________


1. Před započetím svalového testování si udělejte čas na uzemnění. Pevně se zakotvěte v centru Země ať už sedíte nebo stojíte s oběma nohama pevně na zemi. Představte si lana vycházející z obou chodidel a křížové kosti která jsou ukotvena ve slunci ve středu Země. Nyní si představte že rozšiřujete lano vycházející z vaší křížové kosti, až se z něj stane mohutný kmen stromu, s průměrem dva metry, a vy stojíte v jeho středu.

2. Požádejte Matku Zemi, aby vás zakotvila. Požádejte své ochranné anděly, aby vás obklopily.

3. Vytvořte záměr vyplavit z vašeho energetického pole všechny disharmonické a nesprávně rezonující frekvence, entity a pouta, aby osobnost ustoupila a vy jste mohli jasně slyšet vaše vedení. Představte si nádhernou světle zelenou a modrou frekvenci jak vyplňuje vaše pole a vše ostatní strká do centra Země, kde se to transmutuje.

4. Nyní vytvořte záměr, aby jste byli správně polarizováni. Polarizace znamená, že vámi protékají správné frekvence podle vašeho typu pohlaví. Jste-li muž, musí vámi probíhat mužské frekvence (úzké vlny). Jestliže jste žena, musí vámi probíhat ženské frekvence (široké vlny). Když udržujete správné frekvence podle svého pohlaví, jste správně polarizován. Obrácená polarizace znamená, že obdržíte opačné odpovědi ('ne' když je odpověď 'ano', a 'ano' když má být odpověď 'ne').

5. Když zjistíte, že jsou pro vás dostupné frekvence, které neodpovídají vašemu pohlaví, požádejte své ochranné anděly aby s vámi pracovali a dodali do vašeho pole správné frekvence. Poznámka: ti, kteří mají problémy se správným typem frekvencí podle svého pohlaví, mohou mít nevědomé vzory chování, které musí oslovit, související s jejich strachem ze svého typu pohlaví. Vytvořte si záměr pro uvolnění těchto nevědomých vzorů těsně před tím, než jdete spát.

6. Spojte prsty každé ruky tak, aby vytvořily kruh spojením palce s prsteníčkem nebo prostředníčkem a propojte kruhy do sebe, na způsob řetězu.

7. Nyní položte otázku: 'Jmenuji se (vaše jméno)?' Nyní zkuste roztrhnout vytvořený řetěz z prstů, zatímco je pevně tisknete. Když jej nemůžete roztrhnout, znamená to jasnou odezvu svalů, kterou považujeme za odpověď 'ano'.

8. Nyní položte otázku: 'Jmenuji se (vložte nějaké cizí jméno)?' Nyní opět zkuste roztrhnout vytvořený řetěz z prstů, zatímco je pevně tisknete. Když se vám podaří jej roztrhnou, znamená to, že je odpověď svalů slabá, což považujeme za odpověď 'ne'.

9. Musíte dostat odpověď 'ano' na vaše jméno a 'ne' na cizí jméno. Když dostanete konfliktní odpovědi, zopakujte body 1 až 9, a zkuste to znovu. Každý člověk je jiný a tak může chvíli trvat než pochopíte co je 'ano' a co znamená 'ne'.

10. Jakmile dostanete správné odpovědi - na vaše jméno ano a na cizí ne, jste připraveni k položení otázky která vás zajímá, nebo jaká je vaše pravda pro konkrétní situaci. Jste též připraveni na prověření vedení, které telepaticky slyšíte.

Buďte pečliví v tom, jak položíte svoji otázku, protože když není jednoznačná, můžete obdržet odpověď ano na část odpovědi, i když v současnosti by měla být ne. Příkladem může být otázka 'Potřebuji koupit nové auto?' Odpověď může být ano, ale když položíte otázku znějící 'Potřebuji nyní koupit nové auto?', může být odpověď ne. Odpověď se různí podle toho, jaké jsou varovné informace, které vaše tělo zná dlouho před tím, než ve fyzickém světě nastanou.

Jak může znát tělo budoucnost, když člověk zdánlivě neví, co se stane za chvíli? Tělo prožívá budoucnost v mnoha dimenzích dlouho před tím, než sestoupí do tělesné formy. V podstatě, tělo prožívá dnešek 8 krát během mnoha měsíců nebo let, než sestoupí do fyzického světa, na 8 oddělených dimenzích, které obklopují Zemi. Proto není pro tělo žádným překvapením, když jedinec ztratí práci, opustí ho partner, nebo když zemře. Tělo to již 8 krát prožilo předtím, než přišlo do fyzického světa a takové manifestace jsou vpravdě karmické. Pomocí svalového testování můžete vynést do vědomí znalosti vašeho těla, které mohou být mnohem rozsáhlejší než vaše současné uvědomění.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 putující oblak putující oblak | Web | 25. října 2010 v 22:53 | Reagovat

Drahá Katrin,

klidně tento komentář smaž, máš-li ten pocit, ale skutečnost je krutá:
výše uvedené je absolutní nesmysl
Mysl se nás snaží neustále obalamutit, že je potřeba stále něco dělat, stále víc přemýšlet, stále víc vše rozpitvávat, kategorizovat, promýšlet stále důmyslnější systémy a návody na cokoliv, meditovat, duchovně zrát a další nesmysly...kam to ale vede?
Kam může vést nesmysl? No jen do dalšího ještě většího a mnohem slibnějšího a propracovanějšího nesmyslu.

Stačí to prohlédnout...furt je to dokola až do zblbnutí či ještě většího zblbnutí, než je to předchozí.

Jakmile jsme v přítomném okamžiku, vše se okamžitě rozpouští, vše falešné, mysl samotná.

Je to kruté pro to falešné Já, které má tisíc já, které je výplodem mysli, ale realita je takováto:

Jsme-li v přítomném okamžiku, jsme nazí, přítomný okamžik nám "vezme" vše co nejsme, abychom si konečně uvědomili kdo jsme...

Je kruté si uvědomit, že nic nejsme, o nic nejde a kdybych tu kdokoliv zítra nebo já za pár vteřin nebyl, o nic nepůjde, to nic jsme...

2 katrin katrin | Web | 26. října 2010 v 11:20 | Reagovat

[1]: Náhodou mě to fungovalo. Jestliže se jednota rozdělila na vědomí (není vidět, nekonečně malé) a nevědomí (je vidět a je nekonečně velké), pak vědomí vidí nevědomí a zkoumá ho (tedy spíše svůj odraz v něm).* Jelikož jsou ale jedním, tak to vědomí ve skutečnosti může vědět, co kde je i když tam ještě nebylo. A tohle je jakoby trik, který ti to ukáže tak, abys neprokouk, že tohle je všechno iluze a zároveň viděl něco zvláštního/nadpřirozenýho. Jinak přesouvám blog, takže tohle jsou starý články.

*jo tohle jsem jen tak vyzkoumala, takže nevím, jestli to je pravda, asi o tom napíšu článek, můžeš mi pak říct, jak se ti to jeví.

3 putující oblak putující oblak | Web | 27. října 2010 v 15:09 | Reagovat

Katrin, jak už jsem o tom psal máš jen dvě možnosti, čím dříve, tím lépe pro Tebe:
1)Buď se budeš i nadále ztotožňovat se svou myslí, která tě ovládá a nakonec Tě vlastní mysl zničí a zemřeš.
2)Nebo vstoupíš do přítomného okamžiku tady a teď, ať je jakýkoliv. Budeš tady a teď celou svou bytostí, celou svou pozorností, nic jiného Ti nezbývá, jinak Tě čeká 1 možnost...

...držím palce všem lidským bytostem, které mají v sobě tu upřímnou touhu... ;-)

4 Katrin Katrin | 18. května 2011 v 11:18 | Reagovat

SVALOVÝ TEST ŽIVOTNÍ ENERGIE

Jak zjistit dobrá a špatná místa - test svalů

Každý člověk má své oblíbené místo. Na pohovce v obývacím pokoji, pod pergolou na zahradě, u krbu nebo třeba u dvou velkých dubů v lese. Existuje také opak: stůl v restauraci, kam si nikdo nechce jít sednout, místa v kanceláři kde se člověk špatně soustředí, nebo les, který vůbec neláká k procházce.

Proč je tomu tak? Proč se člověk cítí někde velmi dobře a někde je mu nepříjemně? Souvisí to především s kvalitou a množstvím přítomné energie v prostoru.

Oblíbeným a rychlým testem vyzařování a působení energií je test svalů.

Jak na to?

Pravou rukou se paží chytíme testovaného stromu, levou ruku natahneme vlevo. Druhý člověk se nám po napočítání do tří pokusí dvěma prsty levou ruku sklopit - tlačit dolů a my se budeme snažit mu vzdorovat zatím co pravá ruka se drží stromu. Pamatujeme si svoji sílu v levé ruce. Potom se chytíme třeba plotu, nebo ničeho a opět opakujeme testování a snahu vzdorovat levou rukou. Zjistíme nejspíše, že strom nám skrze pravou ruku poskytoval energii - sílu, a tak se nám dařilo vzdorovat lépe, než když jsme strom nedrželi.

Tímto testováním lze také vyhodnotit - ukázat si, jakou povahu energie mají například zářiče jako křesťanský kříž (velice oslabuje protože rozděluje energie), mobil (velmi oslabuje byť jej jen držíme a nevoláme), nebo symboly namalované na papír - ten pak zmačkáme, uchopíme a rozdíly jsou také velmi jasně znát (např. napsané číslo 666 velmi oslabuje, byť je papír pak zmuchlaný do ruky); lze zkoušet energii kamenů, vyhodnocovat jejich nabíjení atd. Svalovým testem vlastně vyhodnocujeme, kolik mají předměty životní (život podporující) energie.

Jak to funguje?

Lidským tělem procházejí meridiány, jimiž proudí životní energie. Každý meridián souvisí s některým svalem a orgánem v těle. V ruce máme čakru, jež lze přirovnat k velkému a velice složitému akupunkturnímu bodu. Je spojena s meridiány v těle a jeden z nich prochází svalem na rameni,který se stará o to, abychom mohli paži zvedat a napínat. Sval je silný, pokud meridiánem proudí hodně životní energie a slabý, pokud proudí málo životní energie. Některé předměty nám životní energie dodávají a některé ubírají. Svalovým testem to vyhodnotíte snadno a správně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama