ŠOKUJÍCÍ PRAVDA O VODĚ (Paul C. Bragg, Patricia Braggová)

18. října 2010 v 17:53 | katrin


 Tato knížka má mnoho zarytých příznivců, ale také mnoho zarytých odpůrců. Mě se dostala do ruky náhodou a přes malý počáteční nesouhlas mne zaujala. Vše je jasně a logicky vysvětlené, nemusíte souhlasit se vším, ale hlavní myšlenka je taková, že pokud se rozhodnete ji využít, podle systému riskujete své zdraví. Naopak pokud s ní nesouhlasíte, tak podle zkušenosti autora knihy jdete vstříc smrti. Tedy musí se každý rozhodnout sám za sebe. Knihu nečíst a o nic se nezajímat je také rozhodnutí, které má své následky.

Pro mě to bylo těžké, protože ač nevěřím vědcům, bylo přesto těžké opustit starý koncept. Ve škole jsme se totiž učili, že pít destilovanou vodu je nezdravé. Na internetu jsem se setkala jak s lidmi, kteří tvrdí, že destilku pijí, tak s těmi, kteří říkají, že to je škodlivé. Nakonec piju vodu demineralizovanou, ale jiným způsobem než destilací. Tím pádem vám nemůžu říct, jestli je kniha stoprocentně pravdivá nebo ne. Každý si musí udělat svůj závěr sám za sebe. Zatím mám ale docela dobré výsledky. Část o jídle je dle mě pravdivá určitě, autor přišel na to samé jako autor knihy Tajemství Sambhaly. Ale na prvním místě co se týče dlouhodobého zdraví je vzduch, pak voda, hned za tím jídlo, takže tato kniha také stojí za přečtení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katrin Katrin | 2. ledna 2011 v 12:06 | Reagovat

Už jsem vyzkoušela pít asi 2-3 měsíce něco jako destilku. Nic se vám po tom nestane, ale pokud chcete pít na pročištění, tak doporučuju cca 2dcl denně. Funguje to a tělo to pročistí, ale když jsem pila 2-4l denně, tak se mi pak zlámaly najednou všechny nehty, něco i do masa.. Takže rozhodně to nepřehánět, protože jakmile vás to vyčistí, tak to začne odebírat minerály z těla. Jakmile jsem to přestala pít, tak se nehty lámat přestaly. Takže pouze jako doplněk, ne jako hlavní zdroj vody. Teď to na čas nepiju vůbec, abych mohla mít nehty zas dlouhý. Tedy toto pouze opatrně..

2 barchettka barchettka | Web | 5. ledna 2011 v 12:39 | Reagovat

[1]: Aha, takžev tomhle má Matrix trochu pravdu :) A taky to vysvětluje, proč mi nechutnala.. Ale ta šungitová je fajne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama