SEN

12. října 2010 v 11:46 | katrin

Zdál se mi divný sen o regresi do minulého a budoucího života. Když už si pamatuji sen, tak to stojí za to. Buď je sen věštecký nebo mi vysvětluje nějaký problém a nebo je živý. Ale nic co si pamatuju, se mi nezdá jen tak.

Zdálo se mi, že ležím na posteli a vedle mě Annie. Pokouším se vidět minulý život. Před očima se mi zjevila věž s hodinami, kde čas začal ubíhat rychle po zpátku. To mi napovědělo, že musím točit očima proti směru hodinových ručiček a myslet na to, že se chci v mysli vrátit v čase.
Nejdřív jsem se zkoušela přenést do doby, kdy mi bylo deset let. To mi docela šlo. Pak do 3 let a to nebylo úplně ono, protože se mi tam objevily mladší sestry (když jsem ležela na tý posteli, tak tam ve snu mluvily sestry a zdálo se mi, že se mi tím přenesly i do tý regrese - mám vymáklý sny:) Pak jsem se chtěla přenést do novorozeněte, což se mi taky trochu povedlo. Nakonec jsem chtěla vidět minulý život, ale nešlo mi to - nic jsem neviděla. Pak jsem viděla, že jsem byla hezká bruneta, ale byla jsem z něčeho hrozně smutná. Měla jsem hezkýho kluka, ale chtěl mě ještě jeden ošklivej. Ale já jeho ne, a tak mě udal jako čarodějnici. Pak mě chytli do kočáru a dál jsem to neviděla. Ale něco mi v tom snu řeklo, že toto nebyl můj minulý život, že jsem měla podobný - tenhle byl přejatý z filmu - ale horší a že ho nemám znát. Hrála mi u toho i hudba z filmu, podle kterého mi byl ukázán ten minulý život. Mohla jsem si tu hudbu zhlasovat jak jsem chtěla i jí upravovat jak jsem chtěla.
Tak jsem si řekla, že se chci podívat na svůj budoucí život. Nejdřív mi něco řeklo, že tento budoucí život je takový, jaká jsem teď - když změním svůj život a svoje přání, tak se mi změní i budoucí život. A že jsem si svůj budoucí život vybrala sama. Že jsem pravděpodobně zapracovala na svém životním plánu, co teď mám a od toho se odvíjel. Vybrala jsem si, že se chci narodit jako svůj vzdálený potomek a že chci být blonďatá a opálená holka a nejmladší ze sourozenců, aby mě všichni opečovávali a byla jsem středem pozornosti. Narodila jsem se tam, kde jsem si to za tohoto života vybudovala k obrazu svému a potomci mě následovali. Ale byla záplava, tak nás táta odvážel jinam. Měla jsem hodného tátu a mámu jsem tam neviděla. Dále jsem měla 2 starší sestry a 3 bratry. Nejstarší sestře bylo asi 16 a nejmladšímu bratrovi asi 10. Viděla jsem, jak tyto děti přebíhají přes koleje když v dálce jede vlak (jako ze zábavy). Na konci běžela nejmladší holčička asi čtyřletá a to jsem byla já. Nějaký cizí pán mě ale vzal a odvedl opodál a chtěl, abych si vzala nějaké prášky. Já jsem si s nim chvíli povídala, ale pak jsem odešla. Když jsem to říkala starší sestře, tak mi nevěřila. Pak jsem řekla tý sestře, že vidím minulý život (jelikož jsem se v tom snu přesunula do budoucnosti, vidím i já v tom samém okamžiku minulý život - tzn. přítomnost.) Řekla jsem jí, že v minulosti jsme byly kamarádky a bydleli jsme ve městě jménem Praha, které už neexistuje.

Po probuzení jsem se cítila krásně a měla jsem úplně jistotu, že si svůj život řídí každý sám a že když budu chtít, tak si budu žít přesně tak, jak chci. Prostě mi to dalo to, že má každý svobodu a určuje si nejen svůj život přítomný, ale i budoucí. Ale musí si jít za svým cílem.
Dále mi to ukázalo to, že kdybych chtěla a trénovala představivost, tak mám normálně v mozku něco lepšího než je televize nebo rádio. Nemusela bych si pouštět mp3, protože ta hudba ze sna byla mnohem krásnější. Tak si to zkouším trénovat, ale zatím je hudba z rádia kvalitnější než zvuková představa. A bylo to mnohem lepší než televize: nejen, že jsem se dozvěděla odpověď na otázky, které mě v tu chvíli zajímaly, ale ještě jsem si mohla jakýkoli detail libovolně přiblížit (i jsem si to v tom snu trénovala). Takže zkusím cvičit představivost!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 barchettka barchettka | 13. října 2010 v 17:18 | Reagovat

Hej tak to já už jsem vydedukovala asi tři minulé životy :D Ale jenom o dvou mám jakž takž jistotu... že jsem žila v Rusku a jmenovala se Naděžda :) A určitě jsem někdy musela žít ve Francii a možná i jako Keltka :))

2 katrin katrin | Web | 13. října 2010 v 17:26 | Reagovat

[1]: no každej jich má asi hodně:-) Jinak v noci na dnešek se mi zdál sen, že jsem rodila a celou noc ten porod trval:-D Takže taky hustej sen. Jsem si vyhledala fáze porodu a docela se to shodovalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama