ROK 2012

11. října 2010 v 17:27 | katrin

10.6.10 aktualizuji - ten konec času by mohl znamenat, že v dávných civilizacích bylo dostatek lidí se sylnou myslí, kteří uměli tvořit realitu. A vytvořili jí do roku 2012, takže po tomto roce se může stát cokoli.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Již dlouho přemýšlím nad rokem 2012 a co se tehdy stane. Také se mě na to ptala nickki v komentářích, a tak jsem se rozhodla napsat, co si myslím. Ale na 100 procent to nevím.

Tedy nejdříve jsem se podívala na dokument "Nostradamus: 2012". Tam bylo, že Mayové toto datum určili jako konec svého kalendáře. Měla by končit jedna etapa vývoje lidstva.
Také I-ting má přesně toto datum jako konec když se dá do grafu a začátek bude v tom datu, kdy vzniknul. Nostradamus má symbolicky znázorněno na nějakých obrazech vývoj do tohoto roku a zaujala mě tam souvislost s koncem času. Také mě v tomto dokumentu zaujalo, že každý umře na základě svého strachu..

Slunce v této době bude z našeho pohledu ze Země ve středu Mléčné dráhy. Co by se mohlo stát se Sluncem? No pokud tam bude jenom z pohledu ze Země a ne doopravdy, tak by se s nim nic stát snad nemělo. Možná to Slunce uvidíme ten den jinak. Pokud by to mělo vliv na zemskou gravitaci, tak by bylo možné, že dojde k přepólování. Tzn. že by nešla elektřina a byl by kolaps sítí. To se dá taky trochu označit jako pád Matrixu. Bez elektřiny není možné masové ovládání.
Teda doufám, že by se nestalo nic horšího, teď jsem byla v kině na 2012 a nebyla by to asi taková sranda to přepólování :-)

Já osobně si myslím, že do té doby padne kapitalismus, dále že se zrychluje čas a tedy by mohl být konec času a taky že ti lidé, kteří se budou bát nebo budou mít špatné vlastnosti nebo nebudou umět tvořit, tak mají větší šanci, že nepřežijou. Dále bude pád Matrixu. Také začne nová etapa lidstva a to lidé spjatí s přírodou a vesmírnými zákony.


Abych to vysvětlila:

- Kapitalismus padne proto, že už když vzniknul, tak bylo jasné, že padne. Věděli jeho vývoj (nejdříve bude životní úroveň i spotřeba růst, pak nastane bod nasycení trhu a krize - nyní - a pak bude jeho pád). Už mají vymyšlený i nový systém místo toho.

- Čas se zrychluje v tom smyslu, že každá myšlenka i každý čin má svůj následek. Ten následek se ale projeví až za čas. Jenže tento čas se neustále zkracuje, tedy v roce 2012 je možné, že něco špatného uděláš a ihned se to projeví v hmotném světě - zhmotní se to.

- Tím pádem ten, kdo bude vysílat negativní energii na to ihned doplatí. Kdo se bude bát, ten na svůj strach také doplatí. A ten, kdo nebude umět tvořit, bude přetížený informacemi.

- Ten, kdo přežije, bude dobrý a bude v souladu s přírodou, nebude ničit Zemi atd.

- Pád Matrixu znamená, že lidé pochopí svojí podstatu a duši. Pochopí svojí sílu mysli a čeho všeho s ní můžou dosáhnout.


Jak přispět k tomu, aby se toho negativního stalo co nejméně?

Jednoduše si představujte, co byste chtěli dělat v ideálním případě v tomto roce, kdybyste si mohli vymyslet cokoli. Nemyslete na nic, co byste nechtěli zažít. Když si budou všichni představovat katastrofu v libovolném roce, tak se ta katastrofa v tom roce stane. Lidská mysl je silnější než jakákoli předpověď.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama