ŘEČ, SLOVA, SYMBOLY 3

11. října 2010 v 17:52 | katrin

V předchozích článcích jsem vám ukázala, že každé slovo má v sobě skrytý význam, který vnímá naše podvědomí. Tento skrytý význam je ve všech jazycích stejný. Proto slovo tvoří. Jakmile cokoli vyslovíme, ovlivňujeme realitu kolem nás. Proto bychom se měli naučit mistrovství nehřešit slovem, pojednává o tom kniha 4 Dohody.

Když jsem dokončila minulý článek, tušila jsem, že to chce pokračování, ale zatím jsem nevěděla jaké. Asi za dva dny jsem si vzpomněla na vědce Masaru Emoto, který provádí výzkum vody. Poněkud neobvyklý výzkum. Snaží se vodě říkat různá slova a pak pod mikroskopem zkoumá obrazce, které se vytvoří (asi) z vodíkových můstků. Více informací máte zde je to v čj. Cituji z tohoto zdroje:

Dr. Masaru Emoto udělal například pokusy s ovlivňováním vody myšlenkou a slovem. Nejprve nalil čistou vodu z horského jezera do několika nádob a každou z nich popsal a ovlivňoval jiným slovem, vyjadřujícím určité emoce či stav. Například Láska, Díkůvzdání, Klid, Hloupost, Nenávist, Strach, Radost, atd. Fotografie vodních krystalů, které takto ovlivněná voda utvořila, se velmi lišily.

Další pokus provedl tak, že do nádob s vodou, popsaných dvěma slovy Láska a Nenávist, nasypal vařenou rýži a každý den ovlivňoval nádobu Láska i nádobu Nenávist příslušnou emocí a modlitbou či proklínáním. Po několika týdnech se v nádobách udály naprosto rozdílné procesy. Nádoba s Láskou měla uvnitř čistou vodu s rýží a nádoba s Nenávistí byla plná černé plísně. Tento pokus si můžete i sami vyzkoušet, bez laboratoře či mikroskopů, potřebujete jen čistou vodu a čas. Podobné pokusy prováděli také botanikové s rostlinami napojenými na detektory lži, které ukazovaly jejich reakce na lidské emoce i myšlenky a dospěly k převratným závěrům.

"Tyto poznatky poukazují na to, že jsme sami tvůrci našeho vlastního života. Svůj život utváříme tím, jak myslíme, jak mluvíme, jaký zaujímáme postoj - protože to vše jsou výrazné vibrace a energie, které mají vliv na realitu, kterou zažíváme," říká doktor Emoto.

Tedy podle toho, jaké slovo vyslovíme, takové krystaly se ve vodě utvoří. To je převratný objev pro novodobé "vědce", protože tím docházíme k tomu, že můžeme ovlivňovat myslí hmotu (téměř ve všem hmotném je voda - člověk je ze 70 procent tvořený vodou) a tedy jsou naši vědci "sto let za opicema", protože tohle každý přírodní národ třeba v Africe dávno ví.

Voda reaguje na naše slova a nezáleží na řeči, kterou použijeme. To mi připomíná, že jsem na to samé přišla v minulém článku, akorát jsem si vymyslela svoje symboly, které tuto vnitřní harmonii/disharmonii slova vyjadřují.

Předkládám foto vytvořených krystalů - jak voda reaguje na tyto slova:

Pravda:Láska:


Štěstí:
Děkuji:
You make me sick, I will kill you:
Hitler:


Tedy vidíme, že voda reaguje na základní symbolický význam slova. Také reaguje pozitivně (vytvořením hezkého krystalu) na všechny modlitby - v jakékoli řeči jakéhokoli náboženství.

Před a po modlitbě:


Pokračování...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama