PROČ TO LIDÉ NEVIDÍ?

21. října 2010 v 18:07 | katrin

Často jsem si kladla tuto otázku. Proč lidé nevidí, co se děje? Proč tomu NECHTĚJÍ uvěřit? Proč, když někomu, kdo na to není připravený + nevěří ani na intuci, předložíme článek nebo text, tak tam během třeba dvou tří sekund intuitivně najde nejslabší věc, která se dá napadnout? Použije intuici a ani o tom neví..

Je to asi tak, že se skládáme z TĚLA + DUŠE + DUCHA. Tyto tři naše části musí být v souladu - mít stejný záměr - abychom mohli třeba pohnout rukou. Pokud to jedna z těch tří částí udělat nechce nebo nemůže, tak tou rukou prostě nepohneme. Dále to je tak, že duše toho ví víc než tělo. Protože se může pohybovat i v astrální rovině (třeba ve snu) a nebo v jiných dimenzích, časech, realitách. Duch toho ví ještě víc než duše, protože to je Bůh v nás. On všecko tvoří, ví vše a zároveň nechce, aby každý člověk věděl vše (o čem by jinak ta hra byla?). Duch je ekvivalent Boha, to znamená, je pro všechny lidi stejný. Je to to, co nás všechny spojuje. A pohybuje figurkama na herním poli. Každá figurka má nějaký účel a nějakou roli, kterou tu má vykonat. Pokud by například figurka matky na mateřský zjistila, jak to je co se týče ovládání lidí, tak by se z toho mohla zbláznit a nebo proti tomu veřejně brojit a podnikat různé kroky, a mohlo by to vést k její záhubě. Ona na to má přijít ale v jiný čas a nebo vůbec, aby mohla splnit svojí roli* a vychovat dítě. A tak když jí o tom někdo vypráví, tak to zavrhne. Ani jinak nemůže, protože by jinak nepřežila a nesplnila to, proč sem přišla. Každý dělá co může, aby splnil svojí roli a dokud jí nesplní, tak aby přežil.

Taky se celá realita neustále mění. Díky tomu se mění i tvá role, kterou máš vykonat. Pokud tě někdo nebo něco odkloní od tvýho plánu co chceš prožít, tak buď tady nebudeš chtít být a zemřeš a nebo to vymyslíš tak, abys to mohl i přes překážky dokázat.

Zde vyvstává otázka svobodné vůle. Každý má svobodnou vůli, ale pokud nejsi ve spojení s duchem, tak ani nevíš, co vlastně chceš. Třeba se rozhodneš, že se ti dneska nechce ven a nevíš proč. Nevíš, co by se stalo, kdybys ven šel. Takhle tě ovlivňuje tvůj duch a vede tě po správné cestě. Pokud už by nebyla možnost jak naplnit tvé poslání a nevybral by sis jiné, nebyl bys tu. To, že jsi naživu ukazuje, že ještě zbývají možnosti, jak naplnit to, co tu chceš udělat nebo prožít. Ten, kdo je ve spojení se svým duchem, dělá vědomě věci, které dělat má, jenom si uvědomí, že chce být přesně tam, kde je.

Závěr, jaký z toho plyne? Že nemá cenu někomu něco vehementně vysvětlovat, protože kdo vědět má, ten ví, a kdo neví, ten ví stejně, jenom ne vědomě. Myslela jsem si o sobě, že jsem něčím výjimečná, že vím tohle všechno. Pak mi ale došlo, že jsem ani jinak nemohla. Tím, že se změnila realita, jsem se musela změnit i já, abych mohla splnit to, co tu mám udělat. Jinak to nešlo. Pokud by byla realita stále stejná, tak bych nic z toho vědět nepotřebovala. To, co tu má každý udělat, se bude asi u různých lidí lišit. Někdo si tu může chtít jenom odžít život sledováním seriálů. Někdo zase má smysl ten, že nemá až do poslední chvíle nic vědět (jakési utajení) a pak se to v něm probudí a bude pomáhat. Jediný, jak to můžete zjistit, je spojit se se svým duchem třeba meditací. Jedna jistota zde ale je. A to, že každý je na tom správnym místě v ten správný okamžik a nemůžeš udělat nic špatně. Neni to tak, že ty máš být důležitý vůdce a když to zkazíš, tak je to tvoje vina, že lidstvu se stane něco špatnýho. Když to zkazíš, tak se ten vůdce probudí v každym dalšim člověku, kterej je na podobný cestě jako ty, takže na nikom nesedí tíha (ne)zachráněnejch životů nebo něco takovýho.

*Všechny role jsou steně důležitý, protože všechno spolu souvisí. Dám příklad: zlá matka vychovává dítě a z toho dítěte vyroste nějaký guru, který změní svět. Kdo je důležitější? Oba stejně, protože kdyby ta matka byla hodná, tak by z něj ten guru nevyrostl. Nebo kdyby vůbec nebyla..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama