POKUS O KOMUNIKACI S ANDĚLEM

12. října 2010 v 11:43 | katrin

Na strážného anděla jsem nikdy moc nevěřila ani jsem nad tím nepřemýšlela. Ale teď si myslím, že je všechno možné a tím pádem by existovat klidně mohl. Četla jsem tuto tématiku na stránkách, které se tomu věnují.
Tak jsem s ním zkusila komunikovat ráno, těsně po probuzení. Normálně mám mysl uzavřenou a jenom po ránu jsem něčeho takového schopná. Nejdříve jsem se ho zeptala na jméno. V mysli mi vyvstaly tři písmena: ARA. Dala jsem otázku: Ara? A připojilo se mi: ARAEL. Pak jsem mu zkoušela dávat ještě nějaké otázky a on mi odpovídal přílivem tepla.
Se jménem arael se mi vybavilo, že to je jako papoušek ara, kterého jsem měla jako malá ráda. Měla jsem hrozně ráda zvířata, ale ptáčci mi nic moc neříkali, měla jsem jenom jednoho oblíbeného papouška ara.
Ale moc jsem svému zážitku nevěřila. Myslela jsem si, že se mi to jenom zdálo a to jméno znám od někud z dřívějška. Začala jsem hned jak jsem vylezla z postele hledat na internetu arael, jestli to náhodou neznám třeba z PC hry (hrála jsem diablo a tam byly nějací andělé). Ale nic jsem nenašla. Našla jsem pouze, že Arael je anděl ptáků nebo něčeho takového. To by souhlasilo s tím, že jsem měla jako malá ráda papouška ara, ale jinak ptáky oblíbené nemám, tak je to zvláštní.
Také jsem si vyhledala stránku s návodem, jak se zeptat svého strážného anděla na jméno. (Než jsem se na jméno ptala, tak jsem si myslela, že žádná pravidla pro jméno anděla nejsou. Že se může jmenovat jakkoli, třeba pribiňáček.) No ale na tomto webu psali, že máte losovat tři písmena, pokud vyjde nesmysl, tak si tam přidat samohlásky, a nakonec přidat EL. To pak každému vyjde docela hezké jméno, ať už s andělem komunikuje, či si to pouze myslí. Tak mě to zvedlo náladu, protože jsem ani nevěděla, že to má končit na el a můj má hezké jméno.
Od té doby jsem s ním komunikovat nezkoušela (mám totiž strach, že jsem dostud nesplnila své poslání na Zemi a můj anděl je z toho smutný, tak proto s ním chci komunikovat, až něco dobrého dokážu, abych se za sebe nemusela stydět). Ale chtěla bych ho vidět, tak to někdy zkusím a pokud něco uvidím, tak to sem napíšu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama