POHLED Z JINÉHO ÚHLU

21. října 2010 v 18:17 | katrin

V této rubrice jsou seřazeny články tématicky za sebou, pro lepší pochopení si přečtěte předchozí články od prvního, pokud znáte problematiku NWO, číst nemusíte.

Tentokrát chci na tuto problematiku nabídnout pohled z větší perspektivy. Jako kdybychom se dívali z výšky na zmenšenou krajinu pod námi. V běžném životě se nám zdá, že jsme chudáci, které někdo omezuje. Že je zde boj dobra proti zlu a dobro by mělo zvítězit. Jenže když změníme úhel pohledu, je to hned jinak.

Již víme, že si každý vybírá prostředí, do kterého se chce narodit. Tedy vyvstává otázka, proč jsme si vybrali vtělit se zrovna na Zemi, která je okupována nižšími entitami? Proč jsme si nevybrali planetu, kde vládne mír a harmonie? Proč vývoj země prochází tak těžkou zkouškou?

Když si představíme malou planetu, jednu planetu z mnoha biliónů planet. Na té planetě pobíhají tvorové, kteří jsou od základů všemi směry klamáni. Nemůžou dokonce věřit ani svým vlastním rodičům, protože i oni byli klamáni a konají nevědomě v dobré víře něco, co jejich dětem neprospívá. Čím si tito tvorové musí projít? Mají na výběr dvě cesty. Buď se přizpůsobit okolí, věřit lžím a žít nešťastný a krátký život plný nemocí a strachu. Nebo mohou prozřít, ale tato cesta je o hodně těžší, protože je na začátku také plná strachu a na jejím konci se dostanou k tomu, že nemohou věřit nikomu. Možná ani sobě ne. Proč by si ale skupina duší vybrala zrovna tento vývoj?

Když si vezmeme mírumilovnou společnost, která žije v harmonii s okolím a nezná zlo ani lež. K této společnosti přiletí z vesmíru jiná civilizace, která nemá dobrý úmysl, ale zjistí, že je výhodné k ovládnutí prvotní civilizace využít lží. Civilizace, která nemá se lží žádné zkušenosti, bude návštěvníkům bezmezně věřit, což povede k jejímu zániku. Pokud chceme mít silnou vyspělou civilizaci, musí si tímto projít ve svém vlastním zájmu.

Všechno to vede k tomu, že každý člověk by měl začít věřit sám sobě, ale nikoli svému úsudku, protože ten se zakládá na zkušenostech s okolím a to je lživé. Dále by se měl naučit toleranci, lásce a odpuštění. Spojení se svou duší a podporování ostatních v tomto spojení pomocí našich myšlenek a vysílání lásky. Pojednávají o tom knihy o Celestinském proroctví, ke stažení dole v diskusi všechny díly zde. Vypadá to, že máme před sebou mnoho úkolů!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama