JAK SE NEBRÁNIT

21. října 2010 v 18:14 | katrin

Jelikož jsem si všimla na netu tendence lidí, co udělají, jakmile zjistí pravdu o elitách, tak vám tu musím předložit i radu, jak se rozhodně nebránit. V různých diskusích vyvstává otázka označení viníka a jeho potrestání. Jenže to je odpověď zlem. Pokud chceš přemoci zlo, nesmíš bojovat jeho zbraněmi.

Když si vezmeme, že existuje skrytá elita lidí, kteří to tu ovládají, a my je označíme, jak víme, že jsme označili ty správné lidi? Pokud by se toto stalo, tak mám dojem, že by se pouze opakovala historie a nevinní lidé by byli potrestáni a elita by vyvázla a dál řídila svět. Protože je rozprostřená po celém světě, tak by se jistě nepodařilo chytit všechny. A každý chycený člověk vám bude tvrdit, že je v tom nevinně, takže jak poznáte ty pravé lidi? Nepoznáte a byly by potrestáni převážně nevinní.

Dále to, že žijeme v takovémto ovládání znamená, že jsme si to buď vybrali jako životní zkoušku a nebo že toto zlo existuje uvnitř nás samých. O tom, že to tak u 99 lidí ze sta je, vás hned přesvědčím. Když se narodí dítě v rodině elity, tak je vychováváno v tom, že normální lid je to samý co dobytek. Od mala mu to rodiče říkají a důkazů, že se lidi chovají stádně máme všude víc než dost. Tedy tomu začne věřit. Zabít dobytčího člověka je pak pro tyto lidi to samý jako zabít dobytek.
Ano a my jsme vychováváni v tom, že zvířata jsou něco méně nežli lidé (důkazy na to také
snadno najdeme když je chceme najít). Že je to dobytek a je vlastně jedno když je zabijeme a sníme. Kdo je vegetarián, tak kdyby se narodil v elitní rodině, nenechal by se ovlivnit. Komu je zabíjených zvířat na maso líto, ten by sice plnil požadavky rodiny, ale bylo by mu těch lidí líto. A kdo jí normálně maso bez výčitek, tak ten, kdyby se narodil na tom místě, by taky bez výčitek bral lidi jako dobytek.

Takže pokud jste se zařadili do skupiny nevegetariánů, nemáte právo kohokoli trestat za jeho činy. Protože byste na jeho místě jednali podobně. Kdo je vegetarián, tak by možná měl právo někoho odsoudit, většinou to ale tito lidé paradoxně neudělají.

Z toho plyne to, že pokud chceš změnit vnější svět, musíš se hlavně změnit uvnitř. Z historie víme, že když lid svrhne vládu, tak co se stane? Nastoupí vláda podobná. Ze začátku se tváří mile, ale pak uvidíme, že je to přibližně to stejný. Proč? Protože se lidé nezměnili uvnitř, pouze se vyměnili strany. Ti, co svrhli vládu opravdu byli v nepříznivých podmínkách hodní. Jenže zlo bylo v nich a jakmile okusili moc, stalo se z nich přesně to, co svrhli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama