JAK SE BRÁNIT 2

21. října 2010 v 18:11 | katrin

Dalším způsobem po zvládnutí prvního je vysílání lásky.

Nejlepší je se to naučit asi při meditaci. Při meditaci se spojíme s vyšším já a učíme se dávat lásku nejdříve milovaným osobám, pak všem lidem, pak všemu živému a nakonec našim nepřátelům. Vhodná meditační technika je uvedená zde.

Funguje to tak, že když vysíláme nezištně lásku, tak je pro někoho, kdo nám chce něco udělat mnohem těžší, aby to uskutečnil. Děti toto umí a také mají vždy větší šanci, že se zachrání. Láska plodí lásku a
zlo plodí zlo. Když k někomu přistupujeme negativně a s pocitem ohrožení, vyvoláme negativní emoce i v něm. Ty emoce, které vysíláme, vytvoříme i v druhém člověku. Toto jsem se naučila od svého psa, článek zde:)

Myslím, že toto uměl Ježíš a proto mnoho lidí bez ohledu na jejich přesvědčení obrátil na svojí víru a to, že ho ukřižují bylo jeho svobodné rozhodnutí, jinak by se mu nic nestalo. Jeho síla spočívala ve vysílání lásky a v hluboké víře.

Ale asi to je těžký když vás třeba někdo v noci přepadne se nebát a vysílat k němu lásku. Ale třeba děti toto umí bych řekla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama