DUCHOVNÍ POZADÍ

21. října 2010 v 18:06 | katrin

Všechno na světě má dvě strany mince. Vše, co má tělo a je hmotné, má i na nehmotný úrovni duši. Stejně jako je v našem světě dobro, je i zlo.* Jin a jang, žena a muž.. ..dualita.

Tak také vše, co se ve světě děje, má své duchovní pozadí. Nejdříve vznikne myšlenka. Ta je duchovního rázu. Teprve pak dojde k uskutečnění myšlenky v hmotném světě. Možná vás napadne, jestli by mohla vzniknout bez hmotného mozku, ale to je na jinou debatu.. (dle mě jo)

Jak to souvisí s NWO? Jako děti jsme od přírody otevření duchovnímu světu. Máme víru a víme, že je mnoho věcí možných. Jenže společností je toto přirozené vědění již od mala potlačováno (násilí v TV, škola, ozařování mobilními telefony, život mimo přírodu, špatná strava - hlavně fluor). Pak už je ten, kdo věří na nějaké nadpřirozené věci pro ostatní infantilní a nebo blázen. Jenže - je to náhoda nebo záměr? Jak už jsem dříve naznačila, každému hrubohmotnému projevu předchází myšlenka, záměr..

A ano, mezitím, co se dva lidé hádají o vědeckých důkazech existence života po smrti nebo duchů, duchové si tu vesele bloumají a elita si mne ruce, že jim plán vyšel. K čemu by jim to bylo? Musí potlačit celé vědění o duchovnim světě, protože jakmile se někdo dozví, že existuje třeba jiná dimenze nebo astrální cestování nebo duchové, tak může začít hledat dál. A pokud nalezne, tak se dozví, že smrtí nic nekončí. Pokud se nebojí smrti, nemůže být zotročen.

Tak, jako existují dobří lidé, existují i dobré entity na nehmotné úrovni. To samé platí o zlu. Dnes je naše planeta pod nadvládou zla. Stejně, jako je na hmotné úrovni boj se zlem, je i na nehmotné. A vskutku lidé, kteří to tu zde ovládají, mají kontakty se zlým nehmotným světem.

Existují démoni, bubáci? Nikdy ve starším věku jsem na nic takového moc nevěřila. Ale když si teď myslím, že je všechno možné, tak jsem nad tím jednou přemýšlela. Šla jsem v noci domů a jakmile jsem začala přemýšlet o jejich existenci, začala jsem i vnímat podivná znamení (jako v napínavém filmu - vítr s lisítm, podivné skřípání). Kladla jsem si tedy otázku, pokud existují, tak můžou zasahovat do hmotného světa? Na chvíli jsem na tu otázku chtěla raději zapomenout, protože jsem se začala trochu bát. Pak jsem se chtěla kouknout na měsíc (zkoušim na něm vidět znamení, atmosféru a podle toho poznám odpověď na otázku). Ještě jsem se na něj nekoukla, jenom jsem šla dál, ale věděla jsem, že tam je pro mě zlý znamení. Nevim jak, ale cejtila jsem to a rozhodovala se, jestli se tam kouknu a nebo radši ne. Pak jsem si ale řekla, že přeci nebudu srab, že tam nic hroznýho vidět nemůžu. No otočila jsem se a to, co jsem viděla předčilo všechna očekávání. Celá obloha byla zatažená, jenom kolem měsíce byla díra v mracích. A vedle měsíce byl vidět pomocí děr v mracích křičící obličej. Pokud jste viděli fotky kouře po útoku na WTC, tak tohle bylo mnohem propracovanější, že by to byla velká náhoda, aby se mi zrovna v tamtu chvíli ukázalo zrovna tohle. Na ten měsíc jsem se totiž koukala pravidelně už dřív a nikdy jsem tam nic takovýho neviděla. Jakmile jsem ten obraz uviděla, tak jsem zkameněla a chvíli na to zírala. Pak mě napadlo to vyfotit na mobil, abych měla důkaz, že jsem to ovlivněná strachem neviděla špatně. Jenže jsem se bála a radši šla co nejrychlejc domů:)

Od tý doby na tyhle věci věřim a zároveň nad tim moc nepřemýšlím, abych je k sobě nepřivolala. Myslím si, že když se jich nebojíte, tak vám nemůžou nic udělat. Paradoxně lidé, co na tohle nevěří a jsou už ovlivnění společností, jsou "zatím" v bezpečí. Protože tyto bytosti do nich vstupují a jednají podle sebe. Pokud toho člověka můžou takto jednoduše ovládat, tak proč by mu něco dělali? (ale vzpomeňte na codex alimentarius a vykořisťovaný země - až nebude potřeba tak bye bye)
 - to, jesltli vás někdy ovládá nějaká bytost, můžete zjistit tak, že si uvědomíte, kolikrát za den jste byli "mimo" a dělali něco automaticky. Třeba při řízení auta po známé trase vyjedete a najednou jste tam. Co jste dělali mezitím nevíte, ale pravděpodobně vás řídila jiná bytost, když vaše duše přítomná nebyla. Ano zatím vás nechá vždy bezpečně dojet, protože se jí hodíte.
 - z mý zkušenosti - jeden den jsem dostávala špatný znamení a mezi nimi bylo i to, že se na mě upřeně dívali divný lidi. Ano oni si to neuvědomují. Koukají se do blba. Řídí je bytost a ta dává někomu, kdo tohle zná skrze vás vzkaz. Taky se mi stalo, že jsem se koukala dlouze na někoho jakoby do blba a pak jsem se probrala a nevěděla, proč to dělám.
 - jednou jsem byla v hospodě a vyprávěla jsem o tomhle tématu. Ale pořád se na mě koukal jeden chlápek tak zle. (už poznám když někdo není sám sebou) Přišlo mi to jako znamení pro mě, že o tom nemám mluvit. Pokračovala jsem a koukal se na mě další člověk. (Já vim, možná schýza:D, nahlas sem moc nemluvila) Pak jsem si jenom pomyslela: jestliže existují andělé, kteří slyší každou tvojí myšlenku, pak i démoni slyší každou myšlenku a vědí, co kde říkáš. Nemusí tě šmírovat cizí lidi, aby věděli, co kde říkáš nebo děláš. To znamená, že to je jenom zastrašování. Chvíli poté, co jsem si tohle ujasnila, už na mě nikdo nekoukal a ten jeden chlápek odešel.


* to platí jenom pro tenhle omezený pohled, jinak dobro ani zlo neni a dualita taky ne, ale v našem světě tomu tak zatim je
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama