CHEMTRAILS

21. října 2010 v 18:08 | katrin


Zde si můžete přečíst článek o chemtrails.

Podle mě to je jasný - už se to děje dlouho a lidi si toho začli všímat, tak vědci předvedou novou studii o nutnosti zavedení tohoto programu. Pak už to bude legální.

Tohle docela souvisí s tím, že to lidé nechtějí vědět. Když jim o tom řekneš, tak ti vždycky odpoví, že to je nějaký nesmysl (mě se to tak vlastně taky zdálo zezačátku). No ale když jim řekneš, že vláda sprejuje oblohu těmahle párama kvůli tomu, že chce zabránit globálnímu oteplování, tak řeknou: jo to je dobře, že se takhle stará:D

To je to samý jako ozařování potravin. Nikdo o tom neví a když to řekneš, tak na tebe koukaj jako co si to vymýšlíš. Když pak ukážeš zdroj, že to je pravda a přidáš vysvětlení, že to zničí bakterie, tak to je v pořádku..

V obou případech se nikdo nestará o to, že když chce vláda nebo kdokoli udělat něco k dobru národa nebo jednotlivce, TAK TO NEBUDE TAJIT. Když chci pomoct Pepovi, aby prošel u zkoušky, tak ho to doučím. On o mý pomoci ví a příště mi taky pomůže. Asi málokdo udělá to, že půjde a podplatí učitele, Pepovi nic neřekne a sám z toho nic nemá. Ano, nezištná pomoc je dobrá, ale opravdu věříte, že jí praktikuje naše vláda? Tady nemusíme moc přemýšlet. Stačí se kouknout na fotku politiků. Jenom vzhled mluví za vše. Pokud si nemyslíte, že vzhled je odrazem duše, tak se teda stačí zamyslet, jestli by tam tito lidé byli, pokud by dostávali plat 20 000 Kč a žádné úplatky. Ano, pokud vláda udělá jakoby něco dobrýho, tak to vždycky řekne, protože to je plus, aby jí lidi opět zvolili a to znamená další peníze pro ně a jejich rodiny.

Jinak samozřejmě kdo chce kam, pomozme mu tam. Lidi si takovouhle vládu zaslouží a chtějí, aby to bylo přesně tak, jak to je. Takže netřeba nic měnit:)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama